Заява про відмову від відповідальності

Авторське право
Примітка про авторські права

Компанія Klosterfrau дозволяє викликати, зберігати та копіювати цей контент як присутність Klosterfrau у Інтернеті.

1. Вміст може використовуватися тільки в інформаційних цілях та не може застосовуватися для продажів або для коммерційного розповсюдження чи у політичних цілях.

2. Вміст не може бути змінений ніяким чином.

3. На всіх копіях або частинах нашої домашньої сторінки повинні стояти відмітки про авторське право.

Торгова марка

Усі права на зазначені торгові марки належать виключно відповідним утримувачам прав.

Відмова від відповідальності у Інтернеті та Опис

Ці інтернет-сторінки надають загальну інформацію про компанії, що входять до Klosterfrau Group та її підрозділів. Врни не призначені для надання Вам медичної чи іншої поради або вказівок щодо зазначених медичних препаратів. Якщо Ви маєте ососбливі вимоги до застосування цих медичних препаратыв, будь ласка, зверныться безпосередньо до нас або до свого лікаря чи фармацевта. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб надати Вам детальну та актуальну інформацію. Проте, ми нге гарантуємо тоності, корректності та повноти нашої інформації. Окрім того, ми не ненесемо відповідальності за будь які збитки, спричинені використанням наданої обпублікованої інофрмації. Перед застосуванням наших препаратів, ВИ повинні прочитати вкладиші з інструкцією до препарату. Ці інтернет-сторінки також можуть містити інформацію від третьої сторони та посилання на інші інтернет-сторінки. За будь-якої можливості повинно бути присутнім відповідне маркування. Ми не несемо відповідальність за інформацію, надану третіми сторонами. Усі розповсюджувальні зображення та інформація з цих інтернет-сторінок захищені авторським правом або іншими правами промислової власності. Ми лишаємо собі право на зміну, доповнення або видалення контенту на цих інтернет-сторінках без попереднього попередження у час та у спосіб, що обиратимуться на власний розсуд без накладання на нас додаткової відповідальності за це.

Посилання

Згідно постанові від 12 травня 1998 року, обласний суд Гамбурга (Німеччина) постановив, що за вміст сторінок, які відкриваються за посиляннями встановлюється певна відповідалність. Згідно до рішення обласного суду, цього можна уникнути тільки шляхом явного відключення від цього контенту. На нашый сторінці ми можемо створити посилання на інші сторінки у Інтернеті. Для всіх таких посилань діє наступне: ми бажаємо явно видылити той факт, що ми не маэмо жодного впливу на дизайн на вміст сторінок, на які ведуть посилання. Тим самим, ми явно відключаємо себе від усього контенту усіх сторінок за посиланнями у нашому домені. Ми не приймаємо сторонній контент ні у якій формі. Ця заява діє для всіх посилань, що запропоновані на нашому сайті и стосовно будь-якого контенту, до якого ведуть банери.

© Copyright MCM Klosterfrau Vertriebs GmbH, Köln