Нео- бронхол®

експерт з лікування продуктивного кашлю

Нео- бронхол®

Ефективна допомога для продуктивного кашлю в зручній формі. Завдяки своїй практичній формі пастилок, Нео-бронхол® є ідеальним рішенням, коли ви знаходитесь в русі. Нео-бронхол®

 • швидко розчиняє слиз і надійно заспокоює кашель.
 • звільняє дихальні шляхи.

Без цукру і тому підходить також для хворих на цукровий діабет.

 • Склад

  Одна пастилка містить

  • Амброксолу гідрохлорид (15 мг)
 • Використання і доступність
  • Дозування: діти віком від 6 до 12 років: по 1 пастилці 2-3 рази на добу. Дорослі і діти віком страше 12 років: по 2 пастилки 3 рази на добу у перші 2-3 дні.Терапевтичний ефект може бути посилений при застосуванні 2 пастилок 4 рази на добу.Пастилки необхідно повільно розсмоктувати у роті. Якщо симптоми зберігаються довше, ніж 4-5 днів слід звернутися до лікаря.
  • 20 пастилок
  • Доступно в аптеках
Про кашель - причини і симптоми

Кашель може бути дуже обтяжливим і незручним для нас - особливо в разі продуктивного кашлю - але це природний і важливий рефлекс організму. Якщо сторонні речовини, таких як пил, дим або крихти потраплять до дихальних шляхів, кашель миттєво усуває їх. Цей механізм, який самоочищується має життєво важливе значення, тому що він тримає дихальні шляхи прозорими і чистими, тим самим захищаючи легені.

Розрізняють сухий і продуктивний кашель:

Сухий кашель може бути викликано різними факторами навколишнього середовища, такими як сигаретний дим, пил або початок застуди; він здійснюється тільки з невеликою кількістю слизу в дихальних шляхах, або без слизу взагалі. Сухий кашель дратує і може бути дуже болючим, тому що багаторазовий непродуктивним кашель може викликати біль у горлі, також він напружує м'язи грудей і спини. Надійні, перевірені засоби, або ліки проти кашлю ліки можуть вам допомогти - зверніться до лікаря за порадою.

Продуктивний кашель виникає в пізній стадії застуди і супроводжується набагато більшим виділенням слизу, який повинен бути видвлений при кашлі.

Це викликано простудними бактеріями і вірусами, які викликають запалення слизових оболонок в бронхах, що пов'язано зі збільшенням виробництва слизу. Ця мокрота осідає в бронхах і не може бути транспортована геть війок (крихітне волосся в межах бронхів). Організм реагує на мокроттіння за допомогою кашльового рефлексу, який спрямований, щоб очистити дихальні шляхи - проте, часто, кашеля самого по собі недостатньо, щоб видалити мокротиння.

У таких випадках можуть бути корисними відхаркуючі препарати, такі як Нео-бронхол®. Нео-бронхол® розчиняє слиз і очищає дихальні шляхи. Це пастилки, що містить перевірену відхаркувальну діючу речовину - амброксол, Нео-бронхол® ідеально підходить для тих, хто має активний спосіб життя.Нео- бронхол® - ефективна допомога для продуктивного кашлю в зручній формі
 • Швидко розчиняє слиз і заспокоює кашель надійним
 • Звільняє дихальні шляхи
 • Без цукру і тому підходить також для хворих на цукровий діабет
Спеціальний механізм дії - Нео- бронхол®
з амброксолом

Нео-бронхол® є кращим рішенням для лікування продуктивного кашлю. Його дія заснована на активному надійному і перевіреному інгредієнті амброксола гідрохлориді.

Якщо віруси потрапляють в організм в межах звичайної застуди, в бронхах виробляється більше слизу. Часто слиз не може вислати бронхи досить швидко і осідає в них у вигляді мокротіння. Вії, крихітні волоски всередині бронхів, стають перевантаженими і не можуть транспортувати мокроту. Організм реагує на мокротіння кашльовим рефлексом і намагається видалити стороннє тіло - тобто мокротиння. Для продуктивного кашлю з липкими, товстим шаром слизу одного кашльового рефлексу часто не достатньо, щоб видалити мокротиння. Це де Нео-бронхол® з доведеною дією активного інгредієнту - амброксолу надійно допомогає.

Амброксол має різні механізми, в яких вона підтримує природне очищення дихальних шляхів і діє проти продуктивного кашлю:

 • Це стимулює утворення рідкої, тонкої секреції і тим самим розріджує мокротиння, що полегшує його видалення.
 • Він активує миготливий епітелій і тим самим підтримує транспорт бронхіальної слизу.

Таким чином, мокрота розчиняється і віддаляється із бронхів, так що він може бути не задіяний при кашлі.
Дихальні шляхи і бронхи звільняються від слизу, і ви можете одразу вільно дихати.


Крім того, природна функція самоочищення бронхів відновлюється - вії здатні знову належним чином функціонувати і видалять всі сторонні предмети, тому ви можете вдихати.

 
Мало того, що ці пастилки діють швидко, я можу взяти їх з собою всюди, і вони мають приємний смак!

Додаткові поради та заходи від кашлю


Кожен тип кашлю вимагає особливого підходу до лікування.

При сухому кашлі, дуже важливо, щоб зменшити бажання кашеляти і зменшити кількість іноді хворобливих нападів кашлю. Протикашльові засоби з аптеки є ефективними, як і додаткові заходи, такі як збільшення споживання рідини і зволоження повітря. Домашні засоби, такі як стакан молока з медом або інгаляції, також можуть бути використані, щоб допомогти заспокоїти сухий кашель.

Для продуктивного кашлю, найголовніше, щоб вивільнити мокротиння, відкашляти його і тим самим звільнити дихальні шляхи. Використання безрецептурних відхаркуючих засобів - таких, як Нео-бронхол® - може бути досить корисним. В процесі лікування може бути надана допомога додатково з використанням різних домашніх засобів, які також можуть допомогти виділенню мокротіння і боротися з вірусними і бактеріальними інфекціями, які часто є причиною продуктивного кашлю.

До лікаря слід звернутися при стійких або дуже вираженими симптомах, таких як лихоманка і / або поганий загальний стан.

 • 01
  Пийте багато рідини - в ідеалі приблизно від 2 до 3 літрів води або чаю в день (наприклад, чебрець або солодка). Це допоможе відновити втрачену рідину і зробить ваш кашель більш продуктивним.
  02
  Інгаляції з сіллю (одну столову ложку солі розчинити в приблизно одному літрі окропу) допомагають зволожувати слизову оболонку і зробити ваш кашель більш продуктивним. Інгаляції з травами або ефірними маслами, також можуть бути використані для подальшого полегшення. Наприклад, ромашка мє протизапальні властивості.
 • 03
  Перебувайте в теплі без спітнілості. Використовуйте теплі компреси на дільнки груді. Підтримування тепла в дільнці грудей сприяє хорошій циркуляції і, отже, також послаблює вивільненню мокротиння.
  04
  Натріть зігріваючу мазь на дільнці груді і спині. Вміщені ефірні масла (наприклад, евкаліпта і чебрецю) мають відхаркувальну, антибактеріальну і антиспастичну дію.
 • 05
  Регулярно провітрюйте вашу оселю. Для того, щоб запобігти пересиханню слизової дихальних шляхів, переконайтеся, що вологість повітря у вашому будинку є достатньою.
  06
  Висипайтеся. Коли ми спимо, наша імунна система відновлюється для того, щоб зібрати сили і запустити важливі процеси регенерації.

Відправити цей сайт
Зв'яжіться з нами!

Нео-ангін®, Нео-ангін® без цукру, Нео-ангін® шавлія, Нео-ангін® вишня: Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням слід уважно ознайомитися з інструкцією щодо застосування та проконсультуватися з лікарем.
Нео-ангін®, реєстраційне посвідчення: № UA/7674/01/01 від 09.04.2013, № UA/7673/01/01 від 09.04.2013, № UA/10762/01/01 від 07.07.2015, № UA/10972/01/01 від 03.09.2015.

Нео-бронхол®: Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням слід уважно ознайомитися з інструкцією щодо застосування та проконсультуватися з лікарем.
Нео-бронхол®, реєстраційне посвідчення: № UA/4003/01/01 від 24.05.2013